Odborky

Co to vlastně je?

Jsou to odborné zkoušky pro skautky a rangers. Každá je zaměřená na nějakou oblast, ve které se můžeš zdokonalit. Ať už je to sportování, vaření, pozorování hvězd, psaní...je jich opravdu hodně, určitě Tě nějaká zaujme!

Jak to funguje?

Ke získání odborky musíš splnit daný počet úkolů, kterými prokážeš, že si odborku opravdu zasloužíš.

Tak na co čekáš? Prohlédni si seznam odborek, vyber si nějakou, která Tě zaujme a napiš patronovi odborky, kterou si vybereš. (Níže je seznam patronů ;) ) Pokud u odborky, kterou chceš plnit není nikdo napsaný, napiš na náš skautský mail a my nějakého správného patrona seženeme!

Seznam odborek a více informací zde: