Stezky

Skautská stezka je zkouška pro skautky ve věku od 11 do 15 let. Obsahuje mnoho zajímavých úkolů, které rozvijí dovednosti, které by měla mít každá správná skautka. Často ji také využíváme v programu na schůzkách.

Stezka má 2 stupně:

1. CESTA ZEMĚ & VODY - první sešit, který obsahuje 38 základních úkolů, které jsou rozděleny do 6 oblastí: Co umím a znám, Kdo jsem, Moje kamarádství, Můj domov a Svět okolo nás. Taky na konci nalezneš další speciální výzvy. Po splnění všech úkolů můžeš plnit 2. stupeň.

2. CESTA VZDUCHU & OHNĚ

Tak se vrhni do plnění...a kdyby jsi měla nějaké otázky, kontaktuj svoji vedoucí nebo rádkyni ;)

Další informace a pravidla plnění zde: