Co dělat když nejsou schůzky? aneb
 jak to bylo za covidu??:

Pevné uzly

17.10.2020

Milí rodičové našich světlušek a světlušky,
jelikož jsme se ocitli v této náročné době... a nemůžeme provozovat normální schůzky, rozhodly jsme se pro alternativu ONLINE SCHŮZKY!!!

Bohužel se v této situaci nemůžeme normálně scházet na našich schůzkach v klubovně.
Takže se budeme potkávat alespoň online přes Google Meet. - co druhý čtvrtek v 17 hodin. Odkaz Vám vždy pošleme mailem.

Zdravíme všechny naše skautky! Nudíte se doma? Už nebudete! Máme pro vás úplně super věc - Skautské výzvy! Sice se teď nějakou dobu nebudeme vídat ale výzvy jsou skvělá věc! Tak přejeme mnoho zdaru a hlavně neztrácejte pozitivního ducha a buďte veselé mysli!
(Kdo bude mít nejvíce výzev.... Toho pochválíme!)